{* *}
WŁOSKIE KRZESŁO...

WŁOSKIE KRZESŁO TAPICEROWANE FANTASIA 52CM / ARREDOCLASSIC

Indeks:

53 cm
107 cm
52 cm
1 900,00 zł
Brutto

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

Styl
glamour
klasyczny
Kolor
kremowy
złoty
Materiał / Wykończenie
MDF
tkanina
żywica
Motyw
ornamenty
Szerokość
53 cm
Wysokość
107 cm
Głębokość
52 cm

Krzesła z włoskiej kolekcji Fantazja charakteryzują się szerokim oparciem w kształcie wachlarza. Przednie nogi krzeseł przypominają stylowo kształt stóp typowych dla tej kolekcji, tworząc wymarzony duet wygody oraz elegancji. Krzesła w połączeniu ze stołami z tej kolekcji stworzą wyjątkowe i niezapomniane wspólne chwile spędzone w gronie rodziny i przyjaciół.

W kolekcji włoskiej Fantazja dedykowanej do jadalni i salonu łączy się nowoczesność z antyczną gracją neoklasycznych akcentów. Projekt kolekcji Fantazja równoważy z powodzeniem wpływy greckie i rzymskie, generując miękkie i obłe krawędzie, bryły, korpusy. Eleganckie złote ramki i powierzchnie w optyce marmuru łączą się w wyrafinowanej synergii dzięki 100% produkcji Made in Italy.

Elegancja wszelkich ornamentów zastosowanych w tej kolekcji idealnie komponuje się z korpusami poszczególnych modułów w kolekcji, które mają albo linie ostre, albo obłe wręcz zaokrąglone tak jak w komodzie lub linie zakrzywione tak jak w podstawie stołu. Cenne i oryginalne detale wzbogacają formalną i materiałową równowagę między nowoczesnymi i klasycznymi stylami, łatwo rozpoznawalnymi w elementach takich jak komoda i duże lustro. Elementy takie jak lustra czy piękne witryny rozświetlają otoczenie. Elegancki i charakterystyczny motyw przewodni podwójnego „F” - od pierwszej litery nazwy kolekcji Fantazja, obecny jest w dekoracjach, nadając meblom elegancji i osobowości. Kolekcja włoska Fantazja dedykowana do jadalni i salonu na nowo odkrywa harmonię i elegancję neoklasycznych linii, przekładając majestatyczną atmosferę stylu Empire na współczesny design. Jest znakomitym odzwierciedleniem tego jak elegancja i komfort użytkowania mebli może iść zgodnie w parze.

Informacje o produkcie krzesło Fantazja:

Wymiary krzesła Fantazja: szerokość: 53 cm / głębokość: 52 cm / wysokość: 107 cm


Inne produkty w tej samej kategorii

Może Cię zainteresować

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą oraz radą w zakresie oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu.

opcjonalne
Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami