{* *}
WŁOSKI STÓŁ DO JADALNI...

WŁOSKI STÓŁ DO JADALNI FANTASIA ROZKŁADANY 120 (160) CM / ARREDOCLASSIC

Indeks:

120 (160) cm
77 cm
120 cm
11 500,00 zł
Brutto

Styl
glamour
klasyczny
Kolor
kremowy
złoty
Materiał / Wykończenie
MDF
żywica
Motyw
ornamenty
Kształt blatu
kwadratowy
prostokątny
Materiał blatu
MDF
Funkcja rozłożenia
Tak
Szerokość
120 (160) cm
Wysokość
77 cm
Głębokość
120 cm

Stoły z włoskiej kolekcji Fantazja charakteryzują się linearną strukturą, która łączy funkcjonalność, a jednocześnie harmonijnie kontrastuje  z miękkimi obłymi kształtami komody, zapewniając tym samym elegancję i wyrafinowanie. Neoklasyczne detale i dekoracyjna elegancja dopełniają całości.

W kolekcji włoskiej Fantazja dedykowanej do jadalni i salonu łączy się nowoczesność z antyczną gracją neoklasycznych akcentów. Projekt kolekcji Fantazja równoważy z powodzeniem wpływy greckie i rzymskie, generując miękkie i obłe krawędzie, bryły, korpusy. Eleganckie złote ramki i powierzchnie w optyce marmuru łączą się w wyrafinowanej synergii dzięki 100% produkcji Made in Italy.

Elegancja wszelkich ornamentów zastosowanych w tej kolekcji idealnie komponuje się z korpusami poszczególnych modułów w kolekcji, które mają albo linie ostre, albo obłe wręcz zaokrąglone tak jak w komodzie lub linie zakrzywione tak jak w podstawie stołu. Cenne i oryginalne detale wzbogacają formalną i materiałową równowagę między nowoczesnymi i klasycznymi stylami, łatwo rozpoznawalnymi w elementach takich jak komoda i duże lustro. Elementy takie jak lustra czy piękne witryny rozświetlają otoczenie. Elegancki i charakterystyczny motyw przewodni podwójnego „F” - od pierwszej litery nazwy kolekcji Fantazja, obecny jest w dekoracjach, nadając meblom elegancji i osobowości. Kolekcja włoska Fantazja dedykowana do jadalni i salonu na nowo odkrywa harmonię i elegancję neoklasycznych linii, przekładając majestatyczną atmosferę stylu Empire na współczesny design. Jest znakomitym odzwierciedleniem tego jak elegancja i komfort użytkowania mebli może iść zgodnie w parze.

Informacje o stole z włoskiej kolekcji Fantazja:

Wymiary prostokątnego stołu: szerokość: 120 + 40  / głębokość: 110 cm / wysokość: 77 cm


Inne produkty w tej samej kategorii

Może Cię zainteresować

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą oraz radą w zakresie oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu.

opcjonalne
Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami