WŁOSKIE LUSTRO SZKLANE...

WŁOSKIE LUSTRO SZKLANE FANTASIA W DREWNIANE RAMIE 91 X 84 CM / ARREDOCLASSIC

Indeks:

91 cm
84 cm
4 cm
2 400,00 zł
Brutto

Styl
glamour
klasyczny
nowoczesny
Kolor
kremowy
złoty
Materiał / Wykończenie
MDF
szkło
żywica
Motyw
ornamenty
Kształt
prostokątny
Materiał blatu
MDF
Szerokość
91 cm
Wysokość
84 cm
Głębokość
4 cm

W idealnym połączeniu z komodą włoskie lustro ze szklaną ramą Fantazja (dostępne również z ramą z drewnianą) wyraża luksusowy i nowoczesny styl, wzbogacając kolekcję. Rama dodatkowo wspiera wzmocnienie światła generowanego przez lustro, tworząc efekt migotania.

W kolekcji włoskiej Fantazja dedykowanej do jadalni i salonu lub sypialni łączy się nowoczesność z antyczną gracją neoklasycznych akcentów. Projekt kolekcji Fantazja równoważy z powodzeniem wpływy greckie i rzymskie, generując miękkie i obłe krawędzie, bryły, korpusy. Eleganckie złote ramki i powierzchnie w optyce marmuru łączą się w wyrafinowanej synergii dzięki 100% produkcji Made in Italy.

Elegancja wszelkich ornamentów zastosowanych w tej kolekcji idealnie komponuje się z korpusami poszczególnych modułów w kolekcji, które mają albo linie ostre, albo obłe wręcz zaokrąglone tak jak w komodzie lub linie zakrzywione tak jak w podstawie stołu. Cenne i oryginalne detale wzbogacają formalną i materiałową równowagę między nowoczesnymi i klasycznymi stylami, łatwo rozpoznawalnymi w elementach takich jak komoda i duże lustro. Elementy takie jak lustra czy piękne witryny rozświetlają otoczenie. Elegancki i charakterystyczny motyw przewodni podwójnego „F” - od pierwszej litery nazwy kolekcji Fantazja, obecny jest w dekoracjach, nadając meblom elegancji i osobowości. Kolekcja włoska Fantazja dedykowana do jadalni i salonu na nowo odkrywa harmonię i elegancję neoklasycznych linii, przekładając majestatyczną atmosferę stylu Empire na współczesny design. Jest znakomitym odzwierciedleniem tego jak elegancja i komfort użytkowania mebli może iść zgodnie w parze.


Inne produkty w tej samej kategorii

Może Cię zainteresować

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą oraz radą w zakresie oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu.

opcjonalne
Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami