{* *}
WŁOSKI Szezlong Venere...

WŁOSKI Szezlong Venere Fantazja 173 CM / ARREDOCLASSIC

Indeks:

173 cm
68 cm
68 cm
12 000,00 zł
Brutto

Styl
glamour
klasyczny
Kolor
kremowy
na zamówienie
złoty
Materiał / Wykończenie
MDF
drewno
tkanina
żywica
Motyw
ornamenty
Szerokość
173 cm
Wysokość
68 cm
Głębokość
68 cm

Szezlong z włoskiej kolekcji  Fantazja stanowi idealne uzupełnienie sof. Posiada piękne zaokrąglone kształty, przywoływane również przez kanapy i pufy, dodając dzięki temu pradawnego uroku części mieszkalnej pełnej wyrafinowanej elegancji.Doskonale nadaje się także do sypialni. 

W kolekcji włoskiej Fantazja dedykowanej do jadalni i salonu łączy się nowoczesność z antyczną gracją neoklasycznych akcentów. Projekt kolekcji Fantazja równoważy z powodzeniem wpływy greckie i rzymskie, generując miękkie i obłe krawędzie, bryły, korpusy. Eleganckie złote ramki i powierzchnie w optyce marmuru łączą się w wyrafinowanej synergii dzięki 100% produkcji Made in Italy.

Elegancja wszelkich ornamentów zastosowanych w tej kolekcji idealnie komponuje się z korpusami poszczególnych modułów w kolekcji, które mają albo linie ostre, albo obłe wręcz zaokrąglone tak jak w komodzie lub linie zakrzywione tak jak w podstawie stołu. Cenne i oryginalne detale wzbogacają formalną i materiałową równowagę między nowoczesnymi i klasycznymi stylami, łatwo rozpoznawalnymi w elementach takich jak komoda i duże lustro. Elementy takie jak lustra czy piękne witryny rozświetlają otoczenie. Elegancki i charakterystyczny motyw przewodni podwójnego „F” - od pierwszej litery nazwy kolekcji Fantazja, obecny jest w dekoracjach, nadając meblom elegancji i osobowości. Kolekcja włoska Fantazja dedykowana do jadalni i salonu na nowo odkrywa harmonię i elegancję neoklasycznych linii, przekładając majestatyczną atmosferę stylu Empire na współczesny design. Jest znakomitym odzwierciedleniem tego jak elegancja i komfort użytkowania mebli może iść zgodnie w parze.

 

Informacje o produkcie szezlong „Venere” Fantazja

Wymiary: szerokość: 173 cm / głębokość: 68 cm / wysokość: 68 cm

 


Inne produkty w tej samej kategorii

Może Cię zainteresować

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą oraz radą w zakresie oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu.

opcjonalne
Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami