{* *}

Konsole / Toaletki

Aktywne filtry

Filtruj

Styl

Kolor

Materiał blatu

Materiał / Wykończenie

Kształt blatu

Funkcja rozłożenia

Motyw

Tkanina

Średnica

Jest 126 produktów.

Pokazano 1-81 z 126 pozycji

Aktywne filtry

Z zasady toaletka oraz konsola mają doprecyzowane docelowe przeznaczenie. Konsola nowoczesna lub klasyczna, jak również toaletka nowoczesna lub klasyczna dedykowane są najczęściej do sypialni, pokoju gościnnego, przedpokoju, łazienki, gabinetu. Oprócz swojej funkcjonalności toaletki, są także dekoracyjnym elementem wyposażenia wnętrza. Każde oko zadowoli piękna stylowa konsola do salonu, czy też toaletka do sypialni w połączeniu z lustrem, na której ustawione są w pięknym wazonie świeże, pachnące kwiaty.

Konsola ma nieco bardziej uniwersalny charakter i może stanowić alternatywę dla toaletki kosmetycznej. Ponadto konsola do salonu ma wielofunkcyjny wymiar, gdyż można na niej położyć laptop i mieć dodatkowe miejsce do pracy zwłaszcza jeśli nie dysponujemy domowym gabinetem. Blat konsoli może posłużyć także jako podstawa na potrzeby ekspozycji dekoracji, zdjęć, pamiątek itp.

Toaletki i konsole to meble, które dzięki swojemu zastosowaniu dodadzą wnętrzu odpowiedniego charakteru, zdobiąc je i jednocześnie zapewniając praktyczny wymiar użytkowania.

Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami