WŁOSKA WITRYNA FANTASIA 1...

WŁOSKA WITRYNA FANTASIA 1 DRZWIOWA 82CM / ARREDOCLASSIC

Indeks:

82 cm
212 cm
52 cm
10 140,00 zł
Brutto

Styl
glamour
klasyczny
Kolor
kremowy
złoty
Materiał / Wykończenie
MDF
żywica
Motyw
ornamenty
Szerokość
82 cm
Wysokość
212 cm
Głębokość
52 cm

Witryny do jadalni z kolekcji Fantazja zapewniają doskonałe oświetlenie otoczenia dzięki kontrastowi między brązowymi drzwiami lustrzanymi a efektami złotego chromu centralnego fryzu. Witryny z włoskiej kolekcji Fantazja dostępne są w wersji trzydrzwiowej, dwudrzwiowej oraz jednodrzwiowej i stanowią dodatkowe piękne źródło oświetlenia i blasku do jadalni/salonu. Witryny są pięknie przeszklone i bardzo funkcjonalne. Elementy takie jak lustra czy piękne witryny rozświetlają otoczenie.

W kolekcji włoskiej Fantazja dedykowanej do jadalni i salonu łączy się nowoczesność z antyczną gracją neoklasycznych akcentów. Projekt kolekcji Fantazja równoważy z powodzeniem wpływy greckie i rzymskie, generując miękkie i obłe krawędzie, bryły, korpusy. Eleganckie złote ramki i powierzchnie w optyce marmuru łączą się w wyrafinowanej synergii dzięki 100% produkcji Made in Italy.

Elegancja wszelkich ornamentów zastosowanych w tej kolekcji idealnie komponuje się z korpusami poszczególnych modułów w kolekcji, które mają albo linie ostre, albo obłe wręcz zaokrąglone tak jak w komodzie lub linie zakrzywione tak jak w podstawie stołu. Cenne i oryginalne detale wzbogacają formalną i materiałową równowagę między nowoczesnymi i klasycznymi stylami, łatwo rozpoznawalnymi w elementach takich jak komoda i duże lustro. Elegancki i charakterystyczny motyw przewodni podwójnego „F” - od pierwszej litery nazwy kolekcji Fantazja, obecny jest w dekoracjach, nadając meblom elegancji i osobowości. Kolekcja włoska Fantazja dedykowana do jadalni i salonu na nowo odkrywa harmonię i elegancję neoklasycznych linii, przekładając majestatyczną atmosferę stylu Empire na współczesny design. Jest znakomitym odzwierciedleniem tego jak elegancja i komfort użytkowania mebli może iść zgodnie w parze.

 

Informacje o produkcie witryna Fantazja:

Wymiary witryny jednodrzwiowej: szerokość: 82 cm / głębokość: 52 cm / wysokość: 212 cm


Inne produkty w tej samej kategorii

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą oraz radą w zakresie oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu.

opcjonalne
Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami