Włoskie łóżko 198 cm z...

Włoskie łóżko 198 cm z oświetleniem Eva walnut

Indeks:

214 cm
130 cm
212 cm
6 441,00 zł
Brutto 2 - 3 tygodnie.

Styl
art deco
nowoczesny
Kolor
brązowy
drewniany
Materiał / Wykończenie
aluminium
drewno
orzech włoski
połysk
Montaż
do montażu
Szerokość
214 cm
Wysokość
130 cm
Głębokość
212 cm

Wezgłowie łóżka włoskiego Eva posiada piękny frez/wyżłobienie w powierzchni, w którym znajduje się listwa oświetlenia ledowego. Wzdłuż oświetlenia biegnie złoty liniowy ornament pasujący do pozostałych złotych wstawek w innych modułach mebli z tej kolekcji. Koszt łóżka nie obejmuje ceny stelaża oraz materaca. Koszt dodatkowy stelaża wynosi 1 100,00 zł.

Łóżko w tym rozmiarze tj. o powierzchni materaca 198 cm na 203 cm występuje w alternatywnej wersji z tapicerowanym wezgłowiem.

Kolekcja Eva Walnut jest przykładem doskonałego wymiaru ponadczasowej elegancji i włoskiego szyku dzięki połączeniu klasycznego smaczku z linią modern. Zjawiskowy materiał drewna orzecha w połączeniu z powłoką wielowarstwową akrylową wykończoną na  wysoki połysk stanowi wymiar luksusu i prestiżu.

Meble posiadają mechanizm cichego domyku „soft closing”. Kolekcja prezentuje się bardzo okazale i z pewnością wniesie do każdego wnętrza dużo ponadczasowego i unikalnego designu wnosząc do wnętrza mnóstwo walorów estetycznych. Linia Eva Walnut to istnie prestiżowa kolekcja dla wszystkich osób lubiącym wyróżniać się niebanalnym stylem na pograniczu modern classic. 


Inne produkty w tej samej kategorii

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą oraz radą w zakresie oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu.

opcjonalne
Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami