{* *}
AMBRA WŁOSKIE ŁÓŻKO...

AMBRA WŁOSKIE ŁÓŻKO ZAGŁÓWEK TAPICEROWANY SINGLE 110CM + POJEMNIK / ADORA ARREDOCLASSIC

Indeks:

134 cm
140 cm
202 cm
6 500,00 zł
Brutto

Styl
art deco
nowoczesny
Kolor
beżowy
biały
drewniany
Materiał / Wykończenie
MDF
mat
optyka drewna
optyka marmur
połysk
Montaż
do montażu
Szerokość
134 cm
Wysokość
140 cm
Głębokość
202 cm

Kolekcja Ambra z linii Adora stanowi kwintesencję włoskiego designu opartego na silnych fundamentach współczesnej elegancji i inspiracji luksusowymi wnętrzami. Jest przejawem ewolucji gustów dekoratorskich w poszukiwaniu piękna i wyrafinowanego, współczesnego stylu. Kolekcja Ambra jest sama w sobie genialnym sposobem interpretacji współczesnego stylu życia. Została stworzona dla miłośników luksusu oraz elegancji na pograniczu modern classic.

W kolekcji do sypialnia Ambra znajdziecie Państwo komody, szafy, szafeczki, łóżka o mniejszej i większej szerokości z pojemnikiem na pościel i bez pojemnika.

Prezentowane łóżko posiada pojemnik na pościel oraz całkowity wymiar 134x202x140 cm. Przystosowane jest pod materac 110 cm.  na 190 cm. Nie zawiera stelaża oraz materaca.

Meble z kolekcji Ambra wyróżnia nietuzinkowa stylistyka  podkreślająca z jednej strony motywy imitujące ciężki marmur, z drugiej lekkość subtelnego wachlarza kolorystycznego korpusów oraz frontów, czy też ornamentów na pograniczu czystej bieli. Pastelowe odcienie mebli mogą zostać umiejętnie połączone z bardziej intensywnymi kolorami na wyściełanych fotelach i sofach, które rodzą uczucie eleganckiej przestrzeni.

Włoska kolekcja mebli Ambra z linii Adora sygnalizuje nowe spojrzenie na klasykę przez pryzmat współczesnych trendów, w efekcie celebrując walory wnętrz utrzymanych w nucie modern classic oraz art deco contemporary.

Taka swoista intuicja łączenia leży właśnie u podstaw filozofii projektu Adora luxury-à-porter stanowiącej fuzję włoskiego wzornictwa ze zwycięskimi rozwiązaniami produktowymi, dzięki temu docierającej do najszerszej rzeszy klientów, będących miłośnikami wyrafinowanych wnętrz i dbałości o jakość w najdrobniejszym calu.


Inne produkty w tej samej kategorii

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą oraz radą w zakresie oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu.

opcjonalne
Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami