{* *}
WŁOSKIE ŁÓŻKO FANTASIA...

WŁOSKIE ŁÓŻKO FANTASIA TAPIECEROWWANE QUEEN 189 CM / ARREDOCLASSIC

Indeks:

189 cm
140 cm
213 cm
12 700,00 zł
Brutto

Styl
glamour
klasyczny
Kolor
kremowy
złoty
Materiał / Wykończenie
MDF
tkanina
żywica
Motyw
ornamenty
Szerokość
189 cm
Wysokość
140 cm
Głębokość
213 cm

Funkcjonalność i wyrafinowanie dopełniają wzornictwo tapicerowanych łóżek Made in Italy z włoskiej kolekcji Fantazja. Złote wykończenia kształtują linie i nadają codziennemu wypoczynkowi luksusowy charakter. Wezgłowie bogato przepikowane ekskluzywną tapicerką o obszernej kubaturze jest bardzo funkcjonalne i  dodaje szlachetnej elegancji do części sypialnej, wprowadzając nastrój komfortowej atmosfery w prywatnej strefie relaksu i snu.

Formalna równowaga włoskiej sypialni Fantazja urzeka swoim pięknem. Linie strukturalne i powierzchnie w optyce marmuru zastosowane we włoskiej kolekcji do sypialni Fantazja ożywiają niepowtarzalnym i ekskluzywnym designem. Cenne i oryginalne detale wzbogacają formalną i materiałową równowagę między nowoczesnymi i klasycznymi stylami, łatwo rozpoznawalnymi w elementach takich jak komoda i duże lustro. Elegancki i charakterystyczny motyw przewodni podwójnego „F” - od pierwszej litery nazwy kolekcji Fantazja, obecny jest w dekoracjach i centralnym punkcie łóżka, nadając meblom elegancji i osobowości. Kolekcja włoska Fantazja dedykowana do sypialni posiada także wysoce funkcjonalne i pożądane elementy, takie jak wysuwana szklana półka toaletki.

Włoska kolekcja mebli Fantazja na nowo odkrywa harmonię i elegancję neoklasycznych linii, przekładając majestatyczną atmosferę stylu Empire na współczesny design. Projekt kolekcji Fantazja równoważy z powodzeniem wpływy greckie i rzymskie, generując miękkie i obłe krawędzie, bryły, korpusy. Eleganckie złote ramki i powierzchnie w optyce marmuru łączą się w wyrafinowanej synergii dzięki 100% produkcji Made in Italy.

 

Informacje o produkcie łóżko tapicerowane Fantazja

Wymiary łóżka tapicerowanego: szerokość: 189 cm / głębokość: 213 cm / wysokość: 140 cm. Powierzchnia spania:160x190/200 cm


Inne produkty w tej samej kategorii

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą oraz radą w zakresie oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu.

opcjonalne
Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami