{* *}
WŁOSKA PUFA FANTASIA /...

WŁOSKA PUFA FANTASIA / ARREDOCLASSIC

Indeks:

50 cm
41 cm
2 000,00 zł
Brutto

Styl
glamour
klasyczny
Kolor
kremowy
na zamówienie
złoty
Materiał / Wykończenie
MDF
drewno
tkanina
żywica
Motyw
ornamenty
Wysokość
50 cm
Średnica
41 cm

Prezentowana pufa pałacowa to wierny i wyrafinowany towarzysz chwil relaksu w salonie urządzonym meblami z włoskiej kolekcji Fantazja. Zaokrąglone kształty przypominają kanapy czy też szezlong i tworzą wyraźny kontrast z kwadratowymi i prostymi liniami mebli skrzyniowych w salonie. Pufa obok sof i szezlongu doskonale obudzi estetyczną elegancję stylu Empire.

W kolekcji włoskiej Fantazja dedykowanej do jadalni i salonu łączy się nowoczesność z antyczną gracją neoklasycznych akcentów. Projekt kolekcji Fantazja równoważy z powodzeniem wpływy greckie i rzymskie, generując miękkie i obłe krawędzie, bryły, korpusy. Eleganckie złote ramki i powierzchnie w optyce marmuru łączą się w wyrafinowanej synergii dzięki 100% produkcji Made in Italy.

Elegancja wszelkich ornamentów zastosowanych w tej kolekcji idealnie komponuje się z korpusami poszczególnych modułów w kolekcji, które mają albo linie ostre, albo obłe wręcz zaokrąglone tak jak w komodzie lub linie zakrzywione tak jak w podstawie stołu. Cenne i oryginalne detale wzbogacają formalną i materiałową równowagę między nowoczesnymi i klasycznymi stylami, łatwo rozpoznawalnymi w elementach takich jak komoda i duże lustro. Elementy takie jak lustra czy piękne witryny rozświetlają otoczenie. Elegancki i charakterystyczny motyw przewodni podwójnego „F” - od pierwszej litery nazwy kolekcji Fantazja, obecny jest w dekoracjach, nadając meblom elegancji i osobowości. Kolekcja włoska Fantazja dedykowana do jadalni i salonu na nowo odkrywa harmonię i elegancję neoklasycznych linii, przekładając majestatyczną atmosferę stylu Empire na współczesny design. Jest znakomitym odzwierciedleniem tego jak elegancja i komfort użytkowania mebli może iść zgodnie w parze.

Informacje o produkcie pufa pałacowa Fantazja:

Wymiary: szerokość: średnica: 41 cm  / wysokość: 49 cm

 


Inne produkty w tej samej kategorii

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą oraz radą w zakresie oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu.

opcjonalne
Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami