WŁOSKA SZAFKA FANTASIA 68...

WŁOSKA SZAFKA FANTASIA 68 CM / ARREDOCLASSIC

Indeks:

68 cm
65 cm
48 cm
4 800,00 zł
Brutto

Styl
glamour
klasyczny
Kolor
kremowy
złoty
Materiał / Wykończenie
MDF
żywica
Motyw
ornamenty
Materiał blatu
MDF
Szerokość
68 cm
Wysokość
65 cm
Głębokość
48 cm

Niezbędne linie strukturalne i optyka marmuru powłoki zewnętrznej nocnych szafek z włoskiej kolekcji Fantazja ożywiają elegancki i ponadczasowy design. Szafki nocne Fantazja doskonale łączą się w jedną spójną harmonijną całość z łóżkami tapicerowanymi, czy też nietapicerowanymi.

 Formalna równowaga włoskiej sypialni Fantazja urzeka swoim pięknem. Linie strukturalne i powierzchnie w optyce marmuru zastosowane we włoskiej kolekcji do sypialni Fantazja ożywiają niepowtarzalnym i ekskluzywnym designem. Cenne i oryginalne detale wzbogacają formalną i materiałową równowagę między nowoczesnymi i klasycznymi stylami, łatwo rozpoznawalnymi w elementach takich jak komoda i duże lustro. Elegancki i charakterystyczny motyw przewodni podwójnego „F” - od pierwszej litery nazwy kolekcji Fantazja, obecny jest w dekoracjach i centralnym punkcie łóżka, nadając meblom elegancji i osobowości. Kolekcja włoska Fantazja dedykowana do sypialni posiada także wysoce funkcjonalne i pożądane elementy, takie jak wysuwana szklana półka toaletki.

Włoska kolekcja mebli Fantazja na nowo odkrywa harmonię i elegancję neoklasycznych linii, przekładając majestatyczną atmosferę stylu Empire na współczesny design. Projekt kolekcji Fantazja równoważy z powodzeniem wpływy greckie i rzymskie, generując miękkie i obłe krawędzie, bryły, korpusy. Eleganckie złote ramki i powierzchnie w optyce marmuru łączą się w wyrafinowanej synergii dzięki 100% produkcji Made in Italy.

 

Informacje o produkcie szafka nocna z włoskiej kolekcji Fantazja:

Wymiary: szerokość: 68 cm / głębokość: 48 cm / wysokość: 65 cm


Inne produkty w tej samej kategorii

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą oraz radą w zakresie oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu.

opcjonalne
Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami