WŁOSKIE ŁÓŻKO FANTASIA...

WŁOSKIE ŁÓŻKO FANTASIA QUEEN 189 CM / ARREDOCLASSIC

Indeks:

189 cm
140 cm
236 cm
10 500,00 zł
Brutto

Styl
glamour
klasyczny
Kolor
kremowy
złoty
Materiał / Wykończenie
MDF
żywica
Motyw
ornamenty
Szerokość
189 cm
Wysokość
140 cm
Głębokość
236 cm

Elegancki i charakterystyczny motyw przewodni podwójnego „F” - od pierwszej litery nazwy kolekcji Fantazja, obecny jest w centralnym punkcie łóżka, nadając meblom elegancji i osobowości. Wyrafinowany styl włoskich łóżek z kolekcji Fantazja doda sypialni elegancji dzięki złotym wykończeniom, które pokrywają się z motywem przewodnim podwójnego F i z pewnością nadają sypialni powiew luksusu oraz prestiżu. Wyprodukowane we Włoszech łóżka Fantazja pokazują inny sposób przeżywania nocnego snu, w którym komfort i wartość tworzą harmonijną synergię.

Formalna równowaga włoskiej sypialni Fantazja urzeka swoim pięknem. Linie strukturalne i powierzchnie w optyce marmuru zastosowane we włoskiej kolekcji do sypialni Fantazja ożywiają niepowtarzalnym i ekskluzywnym designem. Cenne i oryginalne detale wzbogacają formalną i materiałową równowagę między nowoczesnymi i klasycznymi stylami, łatwo rozpoznawalnymi w elementach takich jak komoda i duże lustro. Kolekcja włoska Fantazja dedykowana do sypialni posiada także wysoce funkcjonalne i pożądane elementy, takie jak wysuwana szklana półka toaletki.

Włoska kolekcja mebli Fantazja na nowo odkrywa harmonię i elegancję neoklasycznych linii, przekładając majestatyczną atmosferę stylu Empire na współczesny design. Projekt kolekcji Fantazja równoważy z powodzeniem wpływy greckie i rzymskie, generując miękkie i obłe krawędzie, bryły, korpusy. Eleganckie złote ramki i powierzchnie w optyce marmuru łączą się w wyrafinowanej synergii dzięki 100% produkcji Made in Italy.

 

Informacje o produkcie łóżko Fantazja:

Wymiary łóżka tapicerowanego Queen Size: szerokość: 189 cm / głębokość: 236 cm. / wysokość: 140 cm.  Powierzchnia spania:160x190/200 cm.

 


Inne produkty w tej samej kategorii

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą oraz radą w zakresie oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu.

opcjonalne
Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami