ZAPEWNE ZNAJDZIESZ COŚ DLA SIEBIE W NASZYCH SPECJAŁACH WŁOSKIEJ KUCHNI...

Jeśli tak to proponujemy dodać jeszcze więcej smaczku walorom kulinarnym dań poprzez wprowadzenie do wnętrza Twojej kuchni włoskiego designu, żeby było nie tylko smacznie i atrakcyjnie wizualnie na talerzu, ale i w całej kuchennej przestrzeni.

Bez względu na to, czy masz dużą kuchnię, czy mniej obszerną, czy może łączoną z salonem - bez wątpienia zainspirują Ciebie rozwiązania architektoniczne i technologiczne wcielone w życie przy produkcji włoskich mebli kuchennych przez firmę Tomasucci. Poniżej prezentujemy kilka kompozycji włoskich kuchni, w których znajdziesz dużo możliwości aranżacji Twojej kuchni. Kuchnia to przepełnione zmysłowymi zapachami królestwo każdej Pani i Pana domu. Ze względu na wspólnie przebywanie, gotowanie, jedzenie jest to miejsce magiczne, w którym wbrew pozorom spędzamy sporo czasu w ciągu dnia, przygotowując, następnie spożywając smaczne posiłki.

 

Z wielką przyjemnością zapraszamy do podróży po świecie kuchni, w której zwizualizujemy kilka przykładowych aranżacji włoskich kuchni. Kuchnie włoskie firmy Tomasucci łączą jakość materiałów zestawianych ze sobą w niezwykłą precyzją i oryginalnością, począwszy od etapu projektu skończywszy na etapie jego realizacji w procesie produkcyjnym.

 

Należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Otóż najistotniejsze jest założenie, że praca w kuchni powinna być przyjemna, wygodna, komfortowa i bezpieczna. Co do zasady powinnyśmy także założyć, aby przestrzenie pomiędzy urządzeniami AGD nie były zbyt duże, dzięki czemu zaoszczędzimy sobie niepotrzebnego „tuptania” podczas przygotowywania posiłków. Po trzecie, im więcej szafek i urządzeń, tym bardziej funkcjonalnie i praktycznie. Pamiętajmy także, że poza przestrzenią zamkniętą dobrze jest także mieć miejsca, w których można idealnie wyeksponować świeże zioła w doniczkach, czy przechowywane w ozdobnych naczyniach ceramicznych lub szklanych aromatyczne przyprawy.

 

Niewątpliwie pomysłów na aranżację mebli kuchennych jest nieskończenie wiele. My postanowiliśmy zaprezentować poniżej kilka przykładowych aranżacji rodem z Włoch.

Zapraszamy także do obejrzenia filmu pokazującego niesamowicie praktyczne i piękne rozwiązania prosto z Włoch...

https://www.youtube.com/watch?v=_qj1q-P6q94&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=JpoR0NvZbsQ&feature=youtu.be

A poniżej krótki opis specyfikacji technologicznej widocznej na głównym zdjęciu przykładowej kompozycji włoskiej Kuchnia ROMY - modelu z predyspozycją do zmywarek o wymiarach: szerokość – 360, głębokość – 60 cm oraz wysokości – 240 cm. Struktura (tj. podstawy, moduły ścienne i kolumny) wykonane są z ekologicznych paneli z drobin drewna w klasie E1 CEE. pokryte melaminą w kolorze grafitu. Fronty kuchni zostały wykonane z ekologicznych paneli z drobin  drewna w klasie E1 CEE regulacja pokryta wykończeniem melaminowym w kolorze Orzech włoski - biała kreda. Blat został zamieszczony na wysokości 96 cm. 

Ociekacz z otwieraniem Vasistas z dymionym, matowym szkłem wyposażony jest w 2 tłoki gazowe o mocy 100 N, aby zagwarantować otwarcie urządzenia z łatwością i trwałością, w górnej części drzwi na zawiasach h.48 (wymiary produktu: szerokość – 90 cm, wysokość 96 cm). Podstawę zlewu pokryto folią aluminiową.

Zawiasy wykonane zostały z tłoczonej stali i posiadają system soft - closing z miękkim zamknięciem

Wszystkie szuflady oraz kosz ekstrakcyjny są malowane, posiadają metalową konstrukcję i zawierają funkcję amortyzowania za pomocą okucia z mechanizmem soft - closing firmy Hettich.

Półki wykonane zostały z melaminy o grubości 18 mm z krawędzią ABS.

Blat kuchenny został wykonany z ekologicznych drewnianych płyt wiórowych w klasie E1 wodoodpornych (normy CEE) pokrytych laminatem Lentini o grubości 4 cm.

Nogi szafek kuchennych posiadają regulację wysokości.

Tłoki: amortyzowany mechanizm pneumatyczny, ze strukturą i połączeniami z tłoczonej stali.

Drzwi niektórych szafek wykonano ze szkła hartowanego o grubości 4 mm.

Cokół: pokryty grafitowo szarym PCV

Górny stojak: pokryty grafitowym szarym PCV

Do mebli zaprojektowano Uchwyty typu KC-MAN-50

W zestawie z meblami jest włoska jednokomorowa umywalka z suszarką, ze stali nierdzewnej o wymiarach: szerokość -  85 cm, głębokość – 50 cm kroplówka. Odpływ 80 mm z chromowanym pilettone, syfon.

Oferowana kompozycja kuchenna zawiera także okap kuchenny, MADE IN ITALY Model miejski, ssanie, o pojemność 445 M3 / H - poziom dźwięku 65 DB - 120 W, wyciąg wyjście 120 mm - klasa energetyczna C. 

W cenę zestawu nie wchodzą Piekarnik - Kuchenka - Lodówka - Zmywarka – Mikser

Prezentowana kompozycja jest z predyspozycją do płyty kuchennej o rozmiarze otworu: 56 cm x 48 cm.

Kolumna z chłodzeniem przystosowana do lodówki por. 320

Kompozycje kuchenne wykonane są w 100 % we Włoszech.

All comments

Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami