OŚWIETLENIE DEKORACYJNE, PRZEMYSŁOWE I ULICZNE / ELEKTRO - PARTNER

Nie od dziś wiadomo, że grunt to oświecone myślenie… :) Dlatego każdy zakup oświetlenia powinien być dokładnie przemyślany w oparciu o rzetelną wiedzę i bezcenne, eksperckie wskazówki. Ważne są bardzo modele lamp do domu, biura, garażu i piwnicy, ogrodu, sprzęt zewnętrzny czy przemysłowy. Wyróżnia je rozmaite natężenie światła oraz wzornictwo. Oprawy można swobodnie dopasować do potrzeb miejsca ich montażu, ale i stylizacji wnętrz. Do tego muszą być również pasujące idealnie żarówki, by nie zawracać sobie głowy ich szukaniem i doborem. Należy pamiętać, że obydwa elementy tworzą niezawodny mechanizm o długotrwałym czasie użytkowania. Lampy zewnętrzne wyróżniają się natomiast większą mocą, by oświetlić ogród czy parking. Są one odporne na działanie czynników atmosferycznych i promieni UV. Dodatkowo mogą pracować z czujnikiem ruchu i włączać się w odpowiednich momentach. Ponadto niezbędna jest hermetyczność lamp do garażu, piwnicy czy korytarza przed pyłkami czy wilgocią.

Bez wątpienia osprzęt przestaje mieć jedynie funkcję praktyczną, ale coraz częściej również estetyczną - źle dobrany osprzęt potrafi przykuwać swoją uwagę i mieć negatywny wpływ na cały efekt finalny. Warto poświęcić zatem dłuższą chwilę wybierając gniazdka i włączniki, aby cieszyć się pięknym, całościowym efektem naszych starań. Tylko włączniki i gniazdka o ponadczasowym designie z łatwością dopasują się do różnych wnętrz, niezależnie od ich wystroju i stylu. Można rozróżnić szeroki wybór gniazdek i włączników podstawowych, jak i specjalnego przeznaczenia, np. włączniki hotelowe, gniazda telefoniczne, informatyczne, ściemniacze obrotowe, przyciski do sterowania roletami i wiele innych, dzięki czemu cała instalacja może być jednolita i zarazem estetyczna. Dużym uproszczeniem jest zapewnienie podstawowych, pojedynczych włączników, jak również podwójnych, potrójnych, poczwórnych i pięciokrotnych z możliwością montażu pionowego albo poziomego. Tworzywo, z jakiego wykonany jest osprzęt powinno być odporne na zarysowania, a także dzięki gładkiej powierzchni niwelować osadzanie się na kurzu. Gniazdka i włączniki powinny ponadto być łatwe w montażu - osprzęt można montować na "pazurki" albo wkręty w puszkach instalacyjnych o średnicy 60 mm. Należy pamiętać, że to już nie tylko gniazdka i osprzęt do włączania światła i montażu urządzeń elektrycznych. To także gniazdka wyposażone w wyjścia USB, dzięki którym bezpośrednio naładujemy telefon i tablet. To również inteligentne sterowanie światłem, muzyką i temperaturą wewnątrz pomieszczeń. Wiele urządzeń posiada własne systemy, dzięki którym możemy zapamiętać nasze ulubione ustawienia, a potem powrócić do nich używając jednego przycisku.

Te wszystkie niezbędne cechy posiada osprzęt stanowiący szeroką ofertę produktów firmy LEGRAND, która gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, mnogość wzorów i kolorów, ogromną ilość funkcji, inteligentną kontrolę nad całym domem, czy biurem.

Szanowni Państwo dla wszystkich poszukujących oświetlenia dekoracyjnego, ulicznego i przemysłowego z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy naszego Kooperanta firmę ELEKTRO-PARTNER Izabela Opioła, Grzegorz Opioła Spółka Jawna, Wrocławska 42, 57-200 Ząbkowice Śląskie, której najważniejszym obszarem działań jest kompletacja i dystrybucja materiałów elektrycznych i elektrotechnicznych.

Zapraszamy i rekomendujemy do zapoznania się portfolio firmy ELEKTRO-PARTNER pod adresem

https://www.elektro-partner.pl/

jak również z ofertą internetowej hurtowni i sklepu elektrotechnicznego ELEKTRO-PARTNER pod adresem

https://tech-elektro.pl/

Firma ELEKTRO-PARTNER jako oficjalny dystrybutor LEGRAND posiada w ofercie
pełną gamę produktów tej firmy w konkurencyjnych cenach!

 

 

All comments

Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami