Z MIŁOŚCI DO DREWNA...

Od wieków człowiek żyje w doskonałej symbiozie z tym co pochodzi z natury. Od niepamiętnych czasów człowiek z miłości do lasu, drzew  ustawicznie poszukuje możliwości, aby choć odrobinę  przenieść tej natury do miejsc w których mieszka, pracuje, wypoczywa. Dlatego w dzisiejszych czasach rozwiniętych w pełni technologicznie, industrialnie coraz częściej zyskuje na popularności styl rustykalny aranżacji wnętrz. Nic dziwnego, skoro jest on zdominowany akcentami nawiązującymi do wiejskich tradycji, sielskiego, swobodnego klimatu. Naprzeciw takim pragnieniom i oczekiwaniom wychodzą projektanci mebli oraz przeróżnego rodzaju artykułów dekoracyjnych.

Meble drewniane zaprojektowane w nurcie rustykalnym mają prostą formę, wzbogaconą efektami takimi jak przetarcia, spękania sugerujące nadszarpnięcie zębem czasu. Meble wykonane z naturalnego drewna dębowego, sosnowego, akacjowego, mango, sheehan nadają wnętrzu niepowtarzalnego klimatu przepełnionego ciepłą, sielankową atmosferą. Meble drewniane cechują oprócz naturalności, wyjątkowa trwałość, solidność konstrukcji. Cechy te determinują kolejne  tj. funkcjonalność oraz niebanalny komfort.

Jeżeli dażysz miłością styl rustykalny to meble drewniane są stworzone dla Ciebie. Bez wątpienia zakochasz się w wielu propozycjach komód, witryn, kredensów, szafek, stolików oraz pięknych dekoracji niemieckiej firmy Invicta Interior, które są dedykowanych do przeróżnych pomieszczeń, w których na co dzień mieszkamy, pracujemy, relaksujmy się. 

All comments

Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami