LUCE LIGHT WŁOSKA WITRYNA 1...
  • Nowy

LUCE LIGHT WŁOSKA WITRYNA 1 DZWIOWA / ADORA ARREDOCLASSIC

Indeks:

59 cm
207 cm
49 cm
8 099,00 zł
Brutto

Styl
art deco
nowoczesny
Kolor
kremowy
Materiał / Wykończenie
optyka drewno Zebrano
optyka marmur
połysk
płyta meblowa
stal nierdzewna
szkło
Montaż
do montażu
Szerokość
59 cm
Wysokość
207 cm
Głębokość
49 cm

Adora to najnowsza linia Arredoclassic utrzymana w stylu Contemporary / Modern Classic, łącząca doświadczenie w produkcji meblarskiej z nowoczesnym wzornictwem skierowanym do wymagającej i zróżnicowanej klienteli. Adora prezentuje współczesne kolekcje z przyjemną nutą retro, mieszanką tradycji i innowacji, widoczną poprzez kreatywne wykorzystanie ultra-technologicznych materiałów i linii, aby stworzyć proste i niebanalne zarazem powierzchnie meblowe. Meble sygnowane przez Adorę oferują nowe spojrzenie na klasyczny włoski design.

Nie można przejść obojętnie obok umiarkowanego i esencjonalnego designu włoskiej kolekcji Luce Light z linii Adora, zaprojektowanej do wyposażenia pomieszczeń salonowych i sypialnianych z klasą oraz modernistycznym urokiem.

Asymetrię podsyca przemienność otwartych i zamkniętych powierzchni meblowych, a także współistnienie efektu marmuru Onyx  (ciepłego i jasnego) na górnej i bocznych częściach oraz powłoki drewna Zebrano (ciepłej i przejrzystej) na drzwiach.

Satynowe metalowe nóżki i uchwyty w kolorze szampana są celowo minimalistyczne, aby odgrywać główną rolę w zakresie projektowym wszystkich modułów w kolekcji Luce Light. Zarówno lustra, jak i światła w elementach mebli nadają włoskiej kolekcji Luce Light blasku, perspektywy oraz modernistycznego, luksusowego uroku.

Koncepcja umeblowania jest nagradzana poprzez dynamizm i skrojony - na miarę ponadczasowego piękna - tj. typowy dla współczesnego stylu design, bez najmniejszego uszczerbku na szlachetności materiałów, wyrafinowanego wzornictwa i luksusowych detali.

Włoska kolekcja Luce oferowana jest także w wersji Dark, w której dominuje jasność satynowych uchwytów w kolorze szampana oraz wykończeń z drewna Zebrano, kontrastującego z przepięknym ciemnym marmurem Portoro Gold. 


Powiązane produkty

Inne produkty w tej samej kategorii

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą oraz radą w zakresie oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu.

opcjonalne
Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami