Włoska szafa 5 drzwiowa...
  • Nowy

Włoska szafa 5 drzwiowa Nora Status Italy

Indeks:

270 cm
230 cm
60 cm
9 500,00 zł
Brutto

Styl
nowoczesny
Kolor
beżowy
drewniany
Materiał / Wykończenie
mat
optyka orzech
połysk
płyta meblowa
Montaż
do montażu
Szerokość
270 cm
Wysokość
230 cm
Głębokość
60 cm

Włoska kolekcja Nora dedykowana do sypialni została zaprojektowana i wykonana z największą dbałością o każdy szczegół. Kolekcję wyróżnia znakomite połączenie designerskiej fakturowanej płyty CORDA w kolorze mocca z płytą w optyce drewna WALNUT PALADDIO. Dualizm faktur i kolorów użytych materiałów koreluje znakomicie z linią i bryłą poszczególnych modułów wyjątkowej kolekcji Nora. Na uwagę zasługuje korpus brył zgrabnie wcielający się w rolę nóżek, dzięki charakterystycznemu, wyśrodkowanemu wgłębieniu. Biżuteryjnego efektu dodają kolekcji Nora misternie wykonane radełkowane mosiężne uchwyty. Radełkowanie polega na wygnieceniu na powierzchni wałka wzoru. Szuflady w komodach zawierają system miękkiego zamykania - soft closing. Łóżka z kolekcji Nora posiadają 2 ściemniane diody LED.

Szafa w standardzie posiada w każdej z trzech częściach w standardzie jeden drążek oraz jedną półkę nad drążkiem (łącznie 3 drążki oraz 3 półki z tego 2 o wymiarach 105x51x3 cm oraz 1 o wymiarach 51x51x3 cm. 

Istnieje możliwość zakupu dodatkowych półek jedna sztuka o wymiarach 105x51x3 cm w cenie 388 zł. oraz jedna sztuka o wymiarach 51x51x3 cm w cenie 275 zl. 


Inne produkty w tej samej kategorii

Może Cię zainteresować

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą oraz radą w zakresie oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu.

opcjonalne
Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami