KOMODA 3D INVENTIO ORZECH...

KOMODA 3D INVENTIO ORZECH WŁOSKI

Indeks:

180 cm
73 cm
49 cm
6 390,00 zł
Brutto

Styl
nowoczesny
Kolor
brązowy
Materiał / Wykończenie
MDF
orzech włoski
stal nierdzewna
Montaż
do montażu
Szerokość
180 cm
Wysokość
73 cm
Głębokość
49 cm

Oryginalna komoda w stylu contemporary modern classic w kolorze orzecha włoskiego, wyróżnia się parametrycznymi frontami 3D, które nadają regularnemu kształtowi korpusu unikatowy charakter oraz przestrzenną i niezwykle atrakcyjną wizualnie linię. Mebel posiada nogi ze stali nierdzewnej oraz troje otwieranych przestrzennych frontów montowanych z zastosowaniem systemu soft-close.

Projekt mebla łączy w sobie ponadczasowe cechy: wykończenie ekskluzywne w  połysku, regularny kształt korpusu w połączeniu z funkcjonalnymi wnętrzami oraz nowoczesnymi zjawiskowymi frontami z systemem soft-close, a także minimalistyczne nogi ze stali nierdzewnej. Mebel został wykonany z wysokiej klasy płyty MDF malowanej proszkowo. Dzięki temu jest trwały i przepięknie wykończony. Dzięki unikatowym frontom mebel zyskuje na lekkości, pomimo swojej solidnej konstrukcji. To klasa sama w sobie!

Niewątpliwie mebel z frontami parametrycznymi 3D doskonale wkomponuje się we współczesne, nietuzinkowe i wyszukane wnętrza, utrzymane w stylu contemporary modern classic, nowojorskim, czy art deco.


Powiązane produkty

Inne produkty w tej samej kategorii

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą oraz radą w zakresie oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu.

opcjonalne
Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami