{* *}
SZAFKA RTV 3D INVENTIO...

SZAFKA RTV 3D INVENTIO BIAŁY POŁYSK

Indeks:

180 cm
50 cm
49 cm
4 860,00 zł
Brutto

Styl
nowoczesny
Kolor
biały
Materiał / Wykończenie
MDF
połysk
stal nierdzewna
Montaż
do montażu
Szerokość
180 cm
Wysokość
50 cm
Głębokość
49 cm

Oryginalna szafka RTV w stylu contemporary modern classic w kolorze nieskazitelne i szlachetnej bieli, wyróżnia się parametrycznymi frontami 3D, które nadają regularnemu kształtowi korpusu unikatowy charakter oraz przestrzenną i niezwykle atrakcyjną wizualnie linię. Mebel posiada nogi ze stali nierdzewnej oraz 3 otwierane fronty montowane z zastosowaniem systemu soft-close.

Projekt mebla łączy w sobie ponadczasowe cechy: wykończenie ekskluzywne w wysokim połysku, regularny kształt korpusu w połączeniu z funkcjonalnymi wnętrzami oraz nowoczesnymi zjawiskowymi frontami z systemem soft-close, a także minimalistyczne nogi ze stali nierdzewnej. Mebel został wykonany z wysokiej klasy płyty MDF malowanej proszkowo. Dzięki temu jest trwały i przepięknie wykończony. Dzięki unikatowym frontom mebel zyskuje na lekkości, pomimo swojej solidnej konstrukcji. To klasa sama w sobie!

Niewątpliwie mebel z frontami parametrycznymi 3D doskonale wkomponuje się we współczesne, nietuzinkowe i wyszukane wnętrza, utrzymane w stylu contemporary modern classic, nowojorskim, czy art deco.


Inne produkty w tej samej kategorii

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą oraz radą w zakresie oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu.

opcjonalne
Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami