POESIA WŁOSKI ZESTAW TV...

POESIA WŁOSKI ZESTAW TV 330CM / ADORA ARREDOCLASSIC

Indeks:

330 cm
201 cm
54 cm
22 110,00 zł
Brutto

Styl
nowoczesny
Kolor
brązowy
kremowy
Materiał / Wykończenie
metal
optyka marmur
połysk
płyta meblowa
Montaż
do montażu
Szerokość
330 cm
Wysokość
201 cm
Głębokość
54 cm

Linia Adora Marki Arredoclassic reprezentuje nowy sposób kontemplacji włoskiego designu w roli głównej ze współczesną elegancją stanowiącą inspirację dla użytkowników luksusowych wnętrz.

Linia Adora zwraca szczególną uwagę na zmieniające się gusta osób poszukujących piękna i wyrafinowanego, współczesnego stylu.

Linia Adora sygnalizuje nowe spojrzenie na klasykę, zapewniając efektowne wnętrza i niepowtarzalny ich charakter.

Poesia składa się z modułów przeznaczonych do wyposażenia salonu, jadalni i sypialni.

Poesia jest wyrafinowaną kolekcją, w której każdy z modułów stanowi metaforę piękna i elegancji Made-in-Italy. Minimalistyczne detale spotykają się z wyrafinowanymi materiałami. Dzięki atrakcyjnej geometrii, wyjątkowym wykończeniom i kontrastującym materiałom, współczesny styl zyskuje nowy wizerunek.

W kolekcji Poesia występują blaty szklane z sitodrukiem z efektem Emperador Dark, drzwi w błyszczącym wykończeniu marmuru w kolorze kości słoniowej z niewielkimi zmianami kolorystycznymi i metalowych uchwytów w ciepłych odcieniach brązu. Te cenne detale wzbogacają każdy element i stanowią motyw przewodni całej kolekcji. Kwadratowe kształty mebli tapicerowanych oraz siedzisk wydają się linearne i pełne wdzięku, łącząc komfort, wygodę, miękkość, estetykę oraz funkcjonalność. Linearność, esencjonalność oraz odrobina śmiałości to cechy charakterystyczne stylu Poesia. W tym właśnie tkwi prawdziwa poezja tej kolekcji.

Lustra Poesia zaprojektowano z różnych materiałów: zewnętrznej rama z jasnego marmuru i wewnętrzna rama z sitodrukowego szkła z wykończeniem Emperador Dark. Strona. Wewnętrzna rama pasuje do blatu stołu, kredensu i szafki TV.
Inne produkty w tej samej kategorii

Może Cię zainteresować

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą oraz radą w zakresie oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu.

opcjonalne
Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami