FILOZOFIA LUXURY-À-PORTER - WŁOSKA KOLEKCJA SIPARIO

Filozofia Luxury-à-porter zwięźle wyraża całą wizję nowej włoskiej linii Adora zaspokajającej potrzeby Klientów mających jasne wyobrażenia o charakterze swoich wnętrz i świadomie przyjmujących wyrafinowany styl życia. Luksus w kontekście tej niesamowitej linii staje się osiągalnym pragnieniem, docierającym do szerokiego grona odbiorców o wyrafinowanych i dobrze określonych gustach. Motto Luxury-à-porter łączy w sobie rozkosz włoskiego luksusu projektowego z przystępnymi rozwiązaniami produktowymi, umożliwiając szerokiemu gronu odbiorców wybór wyjątkowych materiałów, środków, wykończeń, detali, gwarantujących doskonałość w zakresie standardów jakości.

Włoska kolekcja Sipario jest pierwszą najpełniejszą esencją luksusowej z linii Adora tworzonej zgodnie z filozofią Luxury-à-porter, wyrażonej poprzez przełomowe wykończenie i detale świadczące o prawdziwej sztuce designu. Włoska kolekcja Sipario na zawsze pozostawi swój ślad w każdej przestrzeni, w której się znajdzie. Każdy element wyposażenia tej kolekcji ma na celu nadanie mu wyjątkowego charakteru. Wyrafinowane i cenne detale wraz z ich ekscentrycznym rozmachem to elementy stylistyczne, które na trwale zapadają w pamięci. Stanowią namacalny dowód interpretacji nowoczesnego designu w połączeniu z luksusowymi konturami, które dostosowują się do współczesnych warunków, różnorodnych przestrzeni mieszkalnych. Włoska kolekcja Sipario odkrywa klasyczne formy i adoptuje je w płynne, współczesne i eleganckie kontury. Dzięki temu stanowi syntezę bogactwa klasycznej dekoracyjności i współczesnego minimalizmu, czyniąc każdą cechę godną uwagi najbardziej wymagających Klientów. 

Do mozaiki cech charakterystycznych włoskiej kolekcji Sipario należy dodać jeszcze jeden element mianowicie zastosowanie innowacyjnych materiałów high-tech, gwarantujących odporność podczas użytkowania mebli, jak i zachwycającą w dotyku fakturę materiału korpusu, frontów, czy ram, przypominających w dotyku szlachetny jedwab. Wszystkie moduły włoskiej kolekcji Sipario polerowane są imponującym złotym lakierem połączonym z mosiężnymi detalami.

Smak piękna powinien być codzienną przyjemnością, którą można cieszyć się w zaciszu własnego domu.

All comments

Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami