UWOLNIJ PRAGNIENIA Z WŁOSKĄ KOLEKCJĄ LIBERTY

Włoska kolekcja Liberty niewątpliwie uwolni i ugasi Twoje pragnienia…

 

Włoski producent mebli marki Arredoclassic posiada wiele wspaniałych i niezwykle kunsztownych kolekcji mebli dedykowanych do jadalni, salonu, sypialni, gabinetu.

Niezwykłą jest włoska kolekcja mebli Liberty sygnująca się szlachetnymi i antycznymi detalami. Można w niej wyodrębnić zbiory modułów dedykowanych do jadalni, salonu, sypialni, gabinetu. 

Zjawiskowa włoska kolekcja mebli Liberty łączy w sobie ponadczasowe piękno, klasę, elegancję i niezwykłą wygodę oraz funkcjonalność. Kolekcja ta wprowadza w klimat neoklasycystyczny w stylu starożytnej Grecji i Rzymu i urzeka niezwykłą dbałością o szczegóły: uchwyty uformowane w kwadratowe spirale, antyczne listwy z meandrem ścieżki greckiej, wykończenie w stylistyce marmurowej w odcieniach kości słoniowej (Ivory), eleganckie srebrne obramowanie stanowiące doskonałe synergy ze złotymi akcentami wykończonymi 24 - karatowym złotem. Linie kolekcji Liberty są proste z delikatnymi elementami obłymi z dominacją ekskluzywnej klasyki. Bogate tkaniny krzeseł, sof oraz blask rzemieślniczej dekoracji i wyszukane detale są niepowtarzalnymi stylistycznymi cechami stylu życia, który powie wiele o użytkowniku i jego guście oraz wielkiej miłości do włoskiego designu.

Włoska kolekcja Liberty jest przeznaczona dla osób ceniących życie pełne luksusu łączącego i fantazję i harmonią. Magiczna atmosfera włoskiej kolekcji Liberty nie pozostanie niezauważona przez każdego gościa, a dzielenie się prawdziwym luksusem zapewni trwałe i przepiękne wspomnienia.

Zapraszamy do zapoznania się z włoską kolekcją Liberty:

- meble dedykowane do jadalani/salon

- meble dedykowane do sypialni

- meble dedykowane do gabinetu

All comments

Leave a Reply

Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami