KRZESŁO MODERN BAROCK...
  • Nowy

KRZESŁO MODERN BAROCK BEŻOWE AKSAMIT / 41506

Indeks:

55 cm
102 cm
67 cm
999,00 zł
Brutto

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

Styl
glamour
nowoczesny
Kolor
beżowy
chromowany
Materiał / Wykończenie
chromowane
metal
Tkanina
aksamit
Rodzaj siedziska
siodłowe
Szerokość
55 cm
Wysokość
102 cm
Głębokość
67 cm

Wygodne krzesła z serii MODERN BAROCK łączą maksymalny komfort siedzenia z eleganckim wzornictwem. Wysokie oparcie i tapicerka zapewniają najwyższy komfort, a ponadto krzesło ma piękne ozdobne guziki nawiązujące do znanego na całym świecie wzoru Chesterfield. Czarna aksamitna tkanina obiciowa i wygięte, srebrne nóżki nadają krzesłu ekskluzywny barokowy wygląd.
Eleganckie krzesła emanują pewną ekstrawagancją i można je łączyć w niezwykle wszechstronny sposób z różnymi stołami jadalnymi. Szczególną atrakcją tego wygodnie tapicerowanego krzesła jest bez wątpienia srebrna głowa lwa na tylnej części siedziska: w pysku trzyma ona ozdobny srebrny pierścień i emanuje dostojną elegancją.
Uwaga: Aksamit to bardzo szczególna tkanina tapicerska o wyjątkowych właściwościach. Jasność i intensywność koloru może być różna, a na tkaninie mogą pojawić się niepowtarzalne wzory - w zależności od kierunku, w jakim zostały pomalowane drobne włókna i sposobu oświetlenia tkaniny. W rezultacie powstaje indywidualna kompozycja niuansów kolorystycznych i struktur powierzchni, która sprawi, że Twój mebel zawsze będzie przyciągał wzrok. 


Powiązane produkty

Inne produkty w tej samej kategorii

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą oraz radą w zakresie oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu.

opcjonalne
Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami