{* *}
Komoda Scorpion 177 cm...

Komoda Scorpion 177 cm SZARA / 41570 / INVICTA INTERIOR / INVICTA INTERIOR

Indeks:

177 cm
76 cm
38 cm
2 939,00 zł
Brutto 2 - 3 tygodnie.

Styl
glamour
nowoczesny
Kolor
szary
Materiał / Wykończenie
drewno
metal
Szerokość
177 cm
Wysokość
76 cm
Głębokość
38 cm

Ekstrawagancka komoda z kolekcji Skorpion z drewna litego w kolorze szarym jest posadowiona na prostej metalowej ramie w kolorze czarnym. Fronty mebli z kolekcji Skorpion poprzez skomplikowaną rzeźbę 3D inspirują wspaniałymi gradientami kolorów i ekscytującym usłojeniem.
Wnętrze prezentuje się również imponująco. Za misternie zaprojektowanymi drzwiami znajdują się cztery duże komory z naturalnego drewna. Jest więc dużo miejsca do przechowywania różnych przedmiotów.
Materiał: lite drewno, uszczelnione, malowane, czarna metalowa podstawa
Ponieważ komoda jest wykonana ręcznie i jest produktem naturalnym mogą wystąpić nieznaczne odchylenia kolorów, nierówności. Komoda jest wykonana z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Każdy produkt jest wykonywany ręcznie dlatego też wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne i wymiarowe oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji. 

Zapoznaj się z informacjami na temat użytkowania i pielęgnacji mebli drewnianych


Powiązane produkty

Inne produkty w tej samej kategorii

Może Cię zainteresować

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą oraz radą w zakresie oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu.

opcjonalne
Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami