Komoda Mammut 170cm szara...

Komoda Mammut 170cm szara Akazie/ 37238 / INVICTA INTERIOR

Indeks:

170 cm
92 cm
45 cm
4 292,00 zł
Brutto

Styl
nowoczesny
rustykalny
Kolor
drewniany
Materiał / Wykończenie
drewniane
mat
stal szlachetna polerowana
Materiał blatu
drewno
Montaż
zmontowane
Szerokość
170 cm
Wysokość
92 cm
Głębokość
45 cm

Komoda MAMMUT wykonana jest z wysokiej jakości drewna akacjowego w odcieniu szarości, podkreślającej usłojenie drewna. Posiada dużą powierzchnię wnętrz zamkniętą za 4 drzwiczkami oraz 2 szufladami. Komoda posiada regulowane zawiasy, pozwalające na harmonijne użytkowanie mebla.

Jest to produkt naturalny, zatem każda kopia jest absolutnie wyjątkowa. Wszelkie wypukłości, gradienty kolorów, dziurki, pęknięcia lub różnice w wymiarze czy wybarwieniu są możliwe i nadają oryginalności komodzie. Nie jest to podstawa do reklamacji.

Komoda jest wykonana z drewna akacjowego, najbardziej odpornego na świecie, a jego trwałość wylicza się na co najmniej 40 lat.

Kolekcja nowoczesnych mebli z drewna litego charakteryzuje się licznymi sękami i pęknięciami odzwierciedlającymi naturalne piękno drewna, które nadają jej wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru. Drewno zostało połączone z metalowymi nogami i wstawką w kolorze chromu, takie połączenie nadaje modułom z kolekcji niepowtarzalnego designu i oryginalnego wzornictwa. W związku z tym meble świetnie odnajdą się zarówno w aranżacjach typu loft oraz w nowoczesnych przestrzeniach. Drewno to wyjątkowy i szlachetny materiał, wymagający indywidualnego podejścia - tak jak nasi Klienci, których wysokie wymagania spełniamy z powodzeniem. Kolor: naturalny Materiał: lite drewno. Podstawa stal w kolorze chromu. 

Zapoznaj się z informacjami na temat użytkowania i pielęgnacji mebli drewnianych


Formularz kontaktowy

Służymy pomocą oraz radą w zakresie oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu.

opcjonalne
Gwarancja
Jakości
Gwarancja
najniższej ceny
Profesjonalna
obsługa
Bezpieczne
zakupy
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami